Komanda


Marius Binkevičius, Partner

Marius turi 20 metų patirtį Pabaltijo įmonių susijungimų ir įsigijimų rinkoje. Jis dalyvavo daugiau nei 80-yje sandorių, o daugumą jų įvykdė kaip investicinės bankininkystės departamento vadovas viename didžiausių Lietuvos bankų. Nuo 2006 m. Marius buvo partneris lyderiaujančiame šiaurės šalių privataus kapitalo fonde, dirbo Pabaltijo privataus kapitalo fondų valdymo įmonėje, užėmė vadovaujančias pozicijas keliose Lietuviško kapitalo įmonėse.


Martynas Visockas, Partneris

Martynas turi 14 metų patirtį bankininkystės ir įmonių finansų srityje. Nuo 2003 m. dirbęs kredito analitiku stambaus skandinaviško banko Lietuvos padalinyje, 2005 m. jis perėjo į investicinės bankininkystės sritį lietuviško kapitalo įmonėje. Nuo 2008m. tapęs M&A projektų vadovu viename didžiausių Lietuvos bankų, Martynas įvykdė eilę sėkmingų sandorių, tarp kurių yra ir akcijų platinimas į biržos prekybos sąrašą įtrauktai lietuviško kapitalo įmonei.


Natalja Titova, Asocijuotoji partnerė

Natalja turi 10 metų patirtį investicinės bankininkystės srityje, daugiausia įsitraukiant į tarptautinius įsigijimų ir pardavimų sandorius Baltijos ir Skandinavijos šalyse, sveikatos apsaugos, finansinių paslaugų, FMCG, telekomunikacijų ir transporto sektoriuose. Prieš prisijungdama prie Alpha Advisors 2018 m., ji dirbo stambaus skandinaviško banko Lietuvos padalinyje, kur paskutiniu metu ji buvo įmonės finansų skyriaus direktorė. Natalja yra įgijusi finansų magistro laipsnį Manheimo univesitete, Vokietijoje.


Mindaugas Matulaitis, Asocijuotasis partneris

Mindaugas turi 15 metų patirtį įmonių finansų ir investicinės bankininkystės srityse, daugiausia patariant įsigijimų ir susijungimų klausimais, bei skolos kapitalo rinkose. Prieš prisijungdamas prie Alpha Advisors 2018 m., jis buvo DNB banko įmonių finansų skyriaus vadovas, dirbo Big 4 kompanijose audito ir įmonių finansų srityse, o taip pat keliose konsultacijų bendrovėse. Mindaugas yra įgijęs ekonomikos magistro laipsnį Vilniaus universitete bei bakalauro laipsnį Stokholmo aukštojoje ekonomikos mokykloje Rygoje.


Agnė Purlytė, Vyr. finansų analitikė

Agnė prie Alpha Advisors prisijungė 2019m. Iki tol ji įgijo finansų analitikės patirties vienoje iš didžiausių kompanijų grupių Lietuvoje SBA Koncernas bei atliko praktiką turto ir gerovės valdymo įmonėje Evernord. Agnė bakalauro studijas baigė Stokholmo aukštojoje ekonomikos mokykloje Rygoje.


Donatas Gadlijauskas, Finansų analitikas

Donatas prie Alpha Advisors prisijungė 2022m. Iki tol jis įgijo analitiko patirties Deloitte audito skyriuje bei atliko praktiką investicijų ir prekybos vertybiniais popieriais skyriuje Lietuvos Banke. Donatas yra įgijęs finansų magistro laipsnį Lundo Universitete Švedijoje ir kiekybinės ekonomikos bakalauro laipsnį Vilniaus universitete.